Про нашу
компанію

МИ - УКРАЇНСЬКИЙ БРЕНД ЖІНОЧОГО ОДЯГУ «VIRNA»

VIRNA - це про красу, стиль, любов до себе і до одягу українського виробництва. Бренд VIRNA створює вишуканий одяг високої якості. Кожна модель розробляється за спеціально розробленими викрійками, що підкреслює фігуру. Неповторний і продуманий дизайн речей робить виріб комфортним, дозволяє підкреслити почуття стилю і завжди залишатися впевненою в собі.

Власне виробництво було запущено в 2016 році, у м Херсоні. За 4 роки існування наша команда виросла і налічує більше 30 чоловік, де кожному відведена своя роль. Орієнтуючись на сезонні тренди, дизайнери VIRNA створюють нові колекції, які ви можете знайти на нашому сайті. При цьому ми піклуємося про комфорт і практичність кожного виробу. Адже гарну річ хочеться одягати частіше і носити її довше.

Кожен етап створення виробу виконується майстрами своєї справи. Не мало уваги приділяється і проміжним роботам. Фахівці правильно встановлять кнопку, майстерно зроблять глазкову петлю й пришиють ґудзик. Адже, сила - в деталях.

Світ моди витканий з історій.
Тепер ми творимо свою власну, і запрошуємо Вас розповісти цю історію разом з нами.
VIRNA ЗАЧАРОВУЄ СВОЇМИ ВИРОБАМИ

Спочатку, дизайнер і команда продумують майбутній виріб. Збирають відгуки й думки клієнтів, проводять опитування по кольорам тканини. Після цього, конструктор розробляє летала та технолог відшиває зразок. І він потрапляє в експериментальний відділ. Далеко не всі вироби ви можете побачити на сторінках сайту, деякі так і залишаються на вішаку експериментального відділу, не отримавши схвалення експертів за певними характеристиками. Для того, щоб одяг ідеально сидів на фігурі, над лекалом старанно працюють конструктор і технолог. На цьому етапі закладається основа, продумуються всі дрібниці. Робота ведеться спільно з дизайнером, постачальником фурнітури, ретельно підбираються матеріали. До кожного виробу розробляється спеціальна карта пошиття з описом умов і всіх технологій.

Кожна тканина проходить трьохетапну перевірку, для цього заздалегідь замовляються зразки тканин. Тканина випробовується не тільки на зносостійкість і якість, але й на усадку при пранні, прасуванні. І після проходження всіх етапів проводиться закупівля в необхідному обсязі. Фурнітура також проходить ретельну перевірку.

Особисте виробництво одягу
Унікальний дизайн
НАЙВИЩА ЯКІСТЬ - НАШ ГОЛОВНИЙ ПРІОРИТЕТ

Наша команда уважно ставиться до якості виробів. Правильне лекало - це основа успіху, задоволені клієнти і гарантія того, що річ підійде і гарно сяде. Вірно розроблене лекало впливає на швидкість і якість виробництва, на точність крою виробів. Для того, щоб вироби вийшли одного розміру потрібна професійна рука та сучасні технології.

Пошиття - це складний і копіткий процес. Для створення речей застосовуються сучасне обладнання, що вимагає фахівців і майстрів своєї справи на кожному етапі. Незважаючи на те, що пошив виробів VIRNA виконується виключно висококваліфікованими швачками, кожна річ проходить обов'язковий контроль якості. Контроль складається з комплексної перевірки наступних критеріїв: відповідність технології пошиття, параметрів виробу, наявність браку та ін.

10 ПРИЧИН ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ У VIRNA
  1. Тільки стильний і унікальний дизайн одягу.
  2. Наші вироби ви не знайдете на інших інтернет-ресурсах.
  3. Технологічно правильне створення одягу, висока якість тканин, пошиття.
  4. Доступна ціна та висока якість виробів.
  5. У всіх костюмах можна комбінувати верх і низ різного розміру.
  6. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, допомога з вибором моделі, розміру.
  7. Всі замовлення намагаємося відправити в день його оформлення.
  8. Створюємо готові образи, які ви можете купити зі значною знижкою.
  9. Можемо пошити модель, що сподобалась, по заданих параметрам.
  10. Замовляючи у бренду VIRNA ви підтримуєте українського виробника і більше 30-ти сімей.

Дякуємо Вам за Ваші відгуки і любов до нашого бренду, дуже вдячні вам, що повертаєтеся до нас знову і знову!