Оплата і
доставка

Способи оплати для замовлень по Україні
Готівкою при отриманні
Оплата замовлення післяплатою у відділенні «Нової Пошти», після огляду посилки на відповідність вашому замовленню. Звертаємо увагу, що у випадку післяплати вам потрібно буде сплатити комісію транспортній компанії у розмірі 20 грн +2% від вартості замовлення + доставка за тарифами перевізника.
Якщо сума замовлення перевищує 5000 грн, для отримання замовлення потрібно пред’явити паспорт для верифікації та ідентифікації. Це стосується операцій проведених як в готівковій формі, так і з використанням банківської платіжної картки.
Оплата банківською карткою MasterCard / Visa / Privat24 / LiqPay
Ви можете зручно здійснити оплату замовлення за допомогою вашої картки MasterCard чи Visa без комісії. Ми швидко приймаємо платежі за допомогою Google Pay, 24Pay, Masterpass без комісій та з будь-якої точки світу.
Оплата за реквізитами картки ПриватБанку
Під час оформлення замовлення ви можете обрати «Реквізити для оплати на картку ПриватБанку» і на вашій сторінці з’являться реквізити карти, а також ми продублюємо на ваш номер телефону sms-повідомлення з даними карти, за допомогою яких ви можете оплатити повну вартість вашого замовлення. У цьому випадку ви не переплачуєте за післяплату за тарифами «Нової Пошти». У випадку, якщо вам щось не підійде, ви можете зробити обмін або повернення.
Способи оплати замовлень в інші країни
1
Оплата банківською карткою MasterCard / Visa за допомогою системи LiqPay
Ви можете оплатити ваше замовлення карткою MasterCard / Visa з будь-якої точки світу та без комісій в будь-якій валюті. Також оплатити замовлення можна за допомогою Google Pay, Masterpass та спеціального QR-коду.
2
Оплата за допомогою PayPal
Оплатити замовлення ви можете на наш рахунок PayPal, який з’явиться у вас після оформлення замовлення на сторінці. Ми продублюємо його на адресу електронної пошти, яку ви вказали при оформленні замовлення.
3
Оплата за допомогою Interkassa
Є можливість оплати замовлення за допомогою системи Interkassa. Приймаємо платежі з карт Mastercard / Visa в будь-якій валюті.
4
Оплата після уточнення з менеджером всіх деталей
Якщо у вас є сумніви стосовно замовлення або оплати, наприклад, ви не впевнені в розмірі чи довжині виробу, або не вирішили, як саме будете проводити оплату, ви можете оплатити замовлення після того, як обговорите всі деталі з менеджером. Вам доступні всі перераховані вище способи оплати.
Способи доставки замовлень по Україні
Доставка до відділення «Нової Пошти» по Україні
Найпопулярніший спосіб доставки — «Нова Пошта». Термін відправки зі складу — від 1 до 3 робочих днів. *Якщо в замовленні відсутній один з товарів, оскільки перебуває на етапі пошиття, наш менеджер зателефонує вам та попередить про це. У такому випадку доставка может зайняти від 2 до 5 днів. Оплата доставки за тарифами транспортної компанії «Нова Пошта».
Адресна доставка кур’єром «Нової Пошти» по Україні
Ви можете замовити адресну доставку кур’єром «Нової Пошти» до дверей вашого будинку або роботи. Термін відправки зі складу — від 1 до 4 робочих днів в залежності від вашого місця розташування. Оплата доставки за тарифами транспортної компанії «Нова пошта».
Доставка до відділення «Укрпошти» по Україні
Ви можете оформити відправку на відділення «Укрпошти» в вашому населеному пункті. Термін відправки зі складу — від 1 до 3 робочих днів. Термін доставки — до 6 робочих днів, в залежності від вашого міста (за даними «Укрпошти»). Оплата доставки за тарифами транспортної компанії «Укрпошта».
Звертаємо вашу увагу, що оплата доставки всіх замовлень будь-яким з перерахованих способів здійснюється за тарифами транспортної компанії.
Способи доставки в іншу країну
Відправлення «Укрпоштою»
Вартість доставки залежить від ваги та країни за тарифами перевізника. Ціна обговорюється індивідуально та оплачується окремо після оформлення замовлення. Термін доставки в середньому складає 7-25 днів, в залежності від вашої країни.
Відправлення Meest Express.
Вартість доставки залежить від ваги та країни за тарифами перевізника. Ціна обговорюється індивідуально та оплачується окремо після оформлення замовлення. Термін доставки в середньому складає 7-20 днів, в залежності від вашої країни.